Biz kimiz?

Bulut Creative olarak, 10 yılı aşkın süredir yazılım, web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi ve kurumsal kimlik tasarımı alanlarında markalarınıza profesyonel olarak güç katıyoruz.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar, bize olan sevginiz ve sonsuz güveniniz için çok teşekkürler, bu başarı hepimizin!

620

Müşterilerimiz

67

Sosyal Sorumluk Projeleri

1120

Projelerimiz ( Tamamlanan)

25

Projelerimiz (Devam Eden)

Uzmanlık Alanlarımız

Bulut Creative olarak alanında uzman bir ekibe sahibiz. Markanız için daima en iyisini yapabilmek, en büyük prensibimiz. Her geçen gün gelişen teknoloji ve yeniliğe ayak uydurabilmek için, ekibimize sık aralıklarla eğitim aldırmaktayız.

Çünkü sizin başarınız, bizim başarımız!

Yazılım Geliştirme
95%
Tasarım
97%
UX-UI
93%
İçerik Yönetimi
94%

Prensiplerimiz

Bulut Creative olarak başarımızı bir çok etik prensibimize borçluyuz. Bunların bazıları;

Korsan İçeriğe Hayır


Hiçbir çalışmamızda warez diye tabir edilen korsan içerik kullanmamaktayız. Çoğu ajansın kullanmaktan çekinmediği korsan kodlamalar, içeriğinde bir çok zararlı kod betikleri bulundurmakta ve sitenize zarar vermektedir.
Ayrıca emeğe saygı prensibi gereği, herkesin emeğini korumak bu alanda çalışan bizlerin boynunun borcudur.

Gizlilik


Bulut Creative olarak, müşterilerimizin gizliliği bizim için çok önemlidir. Çoğu firma müşterilerinden edindiği Analytics gibi önemli verileri, rakipleri ile ücret karşılığı paylaşmaktadır. Bu bizim en hassas noktalarımızdan biridir. Bu sebeple çoğu referans firmamızı dahi sitemizde reklam olarak paylaşmamakta, sadece örnek birkaç projemizi paylaşmaktayız.

Müşteri değil, iş çözüm ortağı


Sizler bizim için, sadece para odaklı hizmet verdiğimiz müşterilerimiz değil, iş çözüm ortaklarımızsınız. "Mutlu müşteri, en iyi referanstır" sözüyle hareket eden, Bulut Creative olarak, sizlere projelerimiz tamamlandıktan sonra da paket içeriği dahilinde, profesyonel destek hizmeti sunmaktayız. Yeni gelişen iş koşullarınız ve rekabet sebebiyle sitenizde yada tasarımınızda bir değişiklik yapmak isterseniz, sadece bizlere ulaşmanız yeterli!

Bize Ulaşın

Değerlerimiz

Bulut Creative olarak başarımız büyük bir kısmını özel değerlerimize borçluyuz.

İnovasyon


Dijital platformda, günün şartları her geçen gün hızlıca değişmektedir. Bu yeni gelen değişikliğe uyum sağlamanın bizi bir adım daha yukarı taşıdığının bilincinde olmak, bizi daima ileri taşıdı. Literatürü her zaman takip edip, buna uygun aksiyon alıyoruz.

Hızlı Destek


Özellikle dijital platformlarda, 7/24 aktif olunmasından dolayı kaybedilen 10 dakika bile önemli olabilmektedir. Tüm sorunlarınızı, şahsi sorunlarımız gibi görerek, hızlı bir şekilde müdahale edip, sizi potansiyel kâr kayıplarından ve zararlardan kurtarıyoruz.

Geniş Mobil Duyarlı Destek


Artık web sitenizin sadece PC'lerde mükemmel görünmesi yeterli değil. Kullanıcıların büyük bir kısmı, siteleri bir çok farklı boyutta cep telefonu, tablet, smart tv vb. dijital cihazlarda açmaktadır. Sitenizin tüm bu farklı boyuttaki cihazlara uygun olmasını sağlayarak, gerçek verimi almanızı sağlıyor ve sizi prestij kayıplarından da kurtarıyoruz.

Geniş Analiz Desteği


Pazarlama, yönetim gibi alanlarda yüksek lisans seviyesinde uzman kadromuz bulunmaktadır. Bizden sadece web sitesi alsanız bile, sosyal medya dahil olmak üzere tüm dijital platformdaki satış, pazarlama kanallarınızı analiz edip, mevcut eksikliklerinizi tespit ederek, size sunuyoruz. İstediğiniz takdirde, bu konuda çözüm geliştirip, sorunlarınızı ortadan kaldırıyor, mevcut pozisyonunuzu geliştirmenizi sağlıyoruz.

Tüm Hizmetlerimiz

Bize Ulaşın

Bize ulaşmak çok kolay! Markanıza güç katmak yada bilgi almak için hemen bize ulaşın, en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayalım.

Bize Ulaşın
Bulut Creative
Sohbeti Aç
Hemen bize ulaşın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by