NEDEN WEB SİTESİ YAPTIRMALIYIM?

Günümüzde teknoloji ilerlediği için artık herkes bir şeyler araştırmak ve bulmak için interneti ve sosyal medyayı kullanıyor. Tabii ki gün geçtikçe büyümekte olan ve artık devasa hale gelmiş bu pazardaki potansiyel müşterileri firmaların göz ardı etmesi beklenemez. Bunun önemini herhalde en güzel şu şekilde açıklayabiliriz , artık çoğu şirket daha kurulma aşamasında iken koymayı düşündükleri şirket isimlerinin alan adlarının (domain) internette olup olmadığını araştırarak karar vermektedir. Eğer alan adı doluysa şirket ismini revize yoluna gitmektedir.

Diğer tanıtım mecraları ile bunlara harcanacak para düşünüldüğünde, çok daha az bir maliyetle web sitesi yaptırarak milyonlara ulaşabileceksiniz. Sektörünüzle veya ürünlerinizle ilgili arama motorlarında arama yapıldığında siteniz çıkacak, bunun sayesinde kısa bir süre içerisinde cironuzu katlayacaksınız. Şirketinizi  ve ürünlerinizi detaylı bir şekilde fotoğraf, video vb. materyallerle destekleyerek sitenizi ziyaret eden “potansiyel müşterilerinize” şirketinizi neden tercih etmeleri konusunda ikna edebileceksiniz.

WEB SİTESİNİN AVANTAJLARI

  • Profesyonel Görünüm : Bir web sitesine sahip olmak, sizi yenilikçi ve daha profesyonel bir görünüme kavuşturacaktır.
  • Ekonomik Reklam : Web siteleri, uygun maliyetle yapılabilecek en iyi reklamdır.
  • Güven ve İtibar : Müşterilerinizin güven ve itibarını kazanmak için web sitenizin olması çok önemlidir.
  • Kolay İletişim : Ziyaretçileriniz mail, telefon, adres gibi bilgilerinize kolay ulaşır.

Web sitenizi yaptıracağınız firmayı seçerken öncelikle size 200-300 liraya kurumsal web sitesi vaadeden firmalardan mümkün olduğu kadar uzak durmaya çalışın. Unutmayın, “potansiyel müşterilerinize” karşı şirketinizin vitrini web siteniz olacaktır. Bu firmalar birbirinin kopyası yüzlerce hazır tasarımı sizlere web siteniz olarak sunarak size faydadan çok zarar getirmektedir. Bir kere yapmaktan kaçındığınız masraf belki de çok daha fazlasıyla zarar olarak size geri dönecektir. Bu konuda firmanızın ihtiyaçlarını iyi analiz etmeli, seçeceğiniz firma sizlere gerçekten fark yaratabilecek bir çözüm sunuyor mu araştırmalısınız.Bizler firmanızın kurumsal kimliğine yakışan profesyonel web siteleri geliştirerek firmanızın internette en iyi şekilde yer almasına yardımcı oluyoruz. Web tasarım konusunda deneyimli ekibimiz ile öncelikle firmanızın,rakiplerinizin ve sektörünüzün detaylı analizini yapıyor, sizi rakiplerinizin bir adım önüne geçirecek web çözümleri sunuyoruz.

Bir yorum bırak

Bulut Creative
Sohbeti Aç
Hemen bize ulaşın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by